13 stycznia 2021

Dla 60-cio, 70-cio i 80-ciolatków zachorowanie na Covid-19 może skończyć się śmiercią u kilkunastu procent chorych, a po szczepieniu nowoczesną szczepionką nie chorujemy, jedynie pobudzamy nasz organizm do wytworzenia antyciał na które chronią nas przed atakiem wirusa.

 

Aby się zaszczepić potrzebna jest rejestracja, terminy rejestracji to dla 80-ciolatków to 15.01.2021 r. dla 70-ciolatków to 22.01.2021 r.

Są trzy sposoby rejestracji:

1-Telefon na całodobową bezpłatną infolinie 989. Możesz to zrobić sam lub może Cię zapisać ktoś bliski z rodziny. Do zapisu wystarczy numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego. Na podany numer otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie.

 

2-Bezpośredni kontakt z punktem szczepień, ich adresy w Dąbrowie Górniczej znajdziesz na www.gov.pl/web/szczepimysie/slaskie wpisując Dąbrowa Górnicza w polu wyszukiwania.

 

3-Elektronicznie poprzez e-rejestrację na www.pacjent.gov.pl  System zaproponuje Ci pięć dostępnych terminów w punktach szczepień, które znajdują się blisko Twojego adresu. Zaraz po dokonaniu rezerwacji, otrzymasz powiadomienie SMS, a następnie ponownie przypomnimy Ci o szczepieniu dzień przed planowanym terminem. Aby skorzystać z tego sposobu rejestracji, musisz posiadać Profil Zaufany.

 

Szczegóły przeczytasz na www.gov.pl/web/szczepimysie/rejestracja

 

 

Szczepienia na Covid-19 gdzie i kiedy

Towarzystwo Przyjaciół

Dąbrowy Górniczej

KONTAKT ZE MNĄ >

Towarzystwo Przyjaciół

Dąbrowy Górniczej

ul. Legionów Polskich 69     

41-300 Dąbrowa Górnicza

Strona główna | O nas | Usługi | Blog | Kontakt

Strona stworzona w kreatorze www WebWave © 2018